Informacje o zespole

Pan Dawid Tobolski – absolwent Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (studia magisterskie na kierunku politologia), a od października 2016 doktorant na tymże Wydziale.
Swoje doświadczenie w realizacji projektów z funduszy europejskich rozpoczął w 2007 roku. Na początku kariery pracował, jako specjalista ds. programów europejskich, gdzie zajmował się tematyką pozyskiwania, zarządzania i rozliczania funduszy UE. Był członkiem zespołu, który do tej pory pozyskał ponad 377 000 000 zł dla Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na działania mające na celu podwyższanie jakości funkcjonowania instytucji szkolnictwa wyższego oraz programy rozwojowe uczelni.
Obecnie wpisany na listę członków ekspertów do oceny projektów przy Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Do projektu „Uniwersytet Jutra” wnosi zatem ponad 10-letni bagaż doświadczeń, znajomość procedur zamówień publicznych oraz rozliczania funduszy europejskich. Prywatnie interesuje się podróżami oraz kuchnią tajską.


Pani Elżbieta Zienkiewicz-Kochańska jest absolwentką Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu oraz certyfikowanym specjalistą ds. rachunkowości (Stowarzyszenie Księgowych w Polsce: 2014 rok). Swoje specjalistyczne wykształcenie pogłębiła także na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (studia podyplomowe w zakresie rachunkowości: 2011 rok).
Od 2009 roku buduje swoje doświadczenie zawodowe jako specjalista do spraw finansowo-księgowych. Dodatkowo, od 2015 roku, Pani Elżbieta Zienkiewicz-Kochańska zajmuje się także obsługą finansową projektów unijnych (m.in dla poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego oraz Akademii Muzycznej).
Do projektu Uniwersytet Jutra wnosi swoje wysokie kompetencje, rzetelność, skrupulatność i doświadczenie dotyczące rozliczania projektów. Prywatnie lubi aqua aerobik, spinning, podróże i spotkania z rodziną i znajomymi.


Pani Magdalena Żurawska, obecnie doktorantka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza (zainteresowania badawcze: style życia Polaków). Od 2015 roku Certyfikowany Project Manager (metodyka Prince2, akredytacja brytyjska).
Swoje doświadczenie w prowadzeniu projektów zdobyła w branży motoryzacyjnej. W latach 2012-2017, koordynowała m.in. otwarcie pierwszego w Polsce Porsche Sport Driving Experience na torze Silesiaring (2017), pierwszą polską reklamę dla tejże marki czy premierę Porsche Panamera z koncertem Radzimira Dębskiego w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (2016). W Projekcie „Uniwersytet Juta” łączy swoją misję ulepszania działania Uniwersytetu z selekcją dobrych praktyk wyniesionych z korporacji.
Prywatnie, interesuje się  surfingiem, gotowaniem i filmem dokumentalnym.


Pan Michał Knopkiewicz, absolwent biotechnologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył studia doktoranckie w Instytucie Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk. W latach 2011 – 2015 był wykonawcą  rządowego projektu, finansowanego przez Ministerstwo Rolnictwa, mającego na celu ulepszenie krajowych źródeł białka roślinnego. Kierował projektem Preludium, Narodowego Centrum Nauki (2016 – 2018). Prywatnie interesuje się wycieczkami górskimi, kulturą słowiańską, literaturą fantastyczną.